Kvalitní bydlení v klidné lokalitě

Jaké to je bydlet kousek od přírody? Na tuto otázku budoucí vlastníci bytů v našem projektu odpověd jistě najdou.

Životní prostor. Příroda. Praha na dosah. To je náš projekt.

Náš nový projekt JIŘICE DEVELOPMENT dotváří nově vznikající část obce na severozápadním okraji Jiřic souborem několika rodiných domů se dvěma a třemi byty. Lokalita je vnímana jako bydlení v přírodě s velmi dobrou dostupností do okolních obcí i do Prahy. Jedná se o příjemnou lokalitu na severozápadě obce s nádhernými výhledy do okolí, v těsném sousedství atraktivních měst jako jsou Benátky nad Jizerou a Lysá nad Labem. Nejbližší okolí obce je vhodné k vycházkám v lesích, podél břehů Jizery nebo k projíždkám na kole, loďkou či na koni, kdy mužete navštívit některá místní rekreačně a turisticky zajímavá místa.

Praktické bydlení

Projekt zahrnuje celkově 13 bytových jednotek rozdělených do pěti bytových domů o dovu (D, E) nebo třech bytech (A, B, C). Ke každé jednotce náleží část velké zahrady, parkovací stání a další příslušenství. Nové byty o dispozicích 3+kk a 5+kk se pohybují se v cenách 3,8 - 4,8 milionů korun vč. DPH.

Bytové domy jsou koncipovány jako nízkoenergetické stavby, aby byla zajištěna minimalizace provozních nákladů na chod domácnosti. Energetická náročnost budovy je projektována do kategorie B - Velmi úsporná. S tím pak souvisí zjednodušený koncept vytápění objektu elektrickými přímotopy, kde se následně projeví i jednoduchý provoz vytápění a snadná údržba. Vytápění lze jednoduše napojit na vzdálený přístup řízení "inteligentního domu" - již během stavby bude provedena příprava pro dodatečnou realizaci tohoto propojení (kabelové rozvody atd.) Každý dům je vybaven vlastní čističkou odpadních vod.

Celková zastavěná plocha rodinného domu se třemi byty je 149,9 m², zastavěná plocha rodinného domu se dvěma byty je 107,9 m². Velikost bytových jednotek je 76,8 - 82,0 - 93,3 m².

Atraktivní lokalita

Budoucí majitelé bytů to budou mít jen krůček do malebné přírody. Lokalita nabízí řadu možností, jak trávit volný čas. V blízkosti se nachází rozsáhlé lesy vybízející k procházkám či sportovním aktivitám. Sportovci a chovatelé domácích mazlíčků zde naleznou velké možnosti pro své volnočasové aktivity. Jedná se o příjemnou lokalitu v těsném sousedství atraktivních měst jako jsou Benátky nad Jizerou a Lysá nad Labem - barokní perly Polabí. V okolí se zároveň nachází jeden s nejatraktivnějších revírů pro lov velkých kaprů a sumců v ČR.

Základní vlastnosti

  • Nízké provozní náklady - B - Velmi úsporná
  • Domy se dvěma a třemi byty
  • Byty 5+kk a 3+kk
  • Tradiční zděná stavba
  • Promyšlená dispozice každého bytu
  • Výhody bydlení v rodinném domě
  • Propojení obytného interiéru se zahradou
  • Každý byt má vlastní zahrádku
  • Dvě parkovací stání k bytu
  • Výborná dostupnost - Praha 40 km

Kontakt

Do centra obce se dostanete pěšky za minutku, úřady a obchody v okolích obcích Benátky nad Jizerou a Lysá nad Labem autem do 8 minut. Využívat lze také meziměstské linky PID, autem pak do Prahy dorazíte za 22 minut, do Mladé Boleslavi za 15 minut. Železniční stanice v Lysé nad Labem tektéž za 8 minut. V oklí se nachází také řada atraktivních zaměstnavatelů, jako například Škoda Auto - dojezd 15 min po dálnici.